SpäťÚvod / Katalóg / Strešné fólie / Strešná fólia EUROVENT MAXI 140g/m2

Strešná fólia EUROVENT MAXI 140g/m2

Strešná fólia EUROVENT MAXI 140g/m2

pod rytinu

76,13 €
63,44 € bez DPH

Výrobca: JUTA (stránka výrobcu)

Naceniť
76,13 €/bal
: bal

Eurovent MAXI je trojvrstvová strešná membrána s vysokou paropriesustnosťou určená na použitie v stavebnícke pre strechy so sklonom, ventilované a striechy s plným debnením. Výrobok má vyššiu odolnosť proti pretrhnutiu. Pozostáva z troch vrstiev, 2 vlákien polypropylému a funkčného polypropylénového filmu ktorý zabezpečuje vysokú priepustnosť vodnej pary ako aj vodoodpornosť výrobku. Eurovent MAXI má parametre vodoodolnosti na úrovni viac ako 3000 mm H2O, čo má hlavný vplyv na životnosť a trvácnosť výrobku. Obsahuje aj špeciálne stabilzujúce dodatky ktoré spôsobujú že odolnosť na UV žiarenie je 4 mesiace, vďaka čomu montáž strešného pokryta môže byť vykonaná s časovým oneskorením.

Eurovent MAXI je výrobok najvyššiej triedy aj preto je označený originálnou etiketou. Originalitu výrobku potvrdzuje taktiež potlač na membráne, vďaka ktorej je montáž na streche jednoduchá a rýchla.

Použitie

Membrána Eurovent MAXI nachádza uplatnenie ako začiatočné pokrytie na strechy so sklonom, zateplené a ventilované ako aj s plným debnením. Určená je aj na použitie pri renovácii strechy a podkrovia. Zabezpečí ochranu podkrovia počas tesárskych prác, a po uložení strešného systému ochráni pred vlhkosťou, zrážkovou vodou (dážď, sneh, hmla),  podvievaniu popod strešnú krytinu. Pri montáži produktu nie je potrebné použiť ventilačnú medzeru medzi membránou a tepelnou izoláciou (minerálna vlna, sklenná), takže membrána sa môže bezprostredne dotýkať tepelnej izolácie. Je dôležité si pamätať že strešné membrány sú výrobky určené na izoláciu šikmých, zateplených striech, takže odporúčané je, aby montáž tepelnej izolácie podkrovia bola vykonaná v čo najkratšom možnom čase čo zabezpečí funkčnosť strešného systému. Montáž finálneho strešného pokrytia na membráne je potrebné vykonať vždy s použitím laty a kontralaty. Vysoká kvalita produktu Eurovetn MAXI dáva jeho užívateľom pokoj, istotu a záruku trvácnosti a zdravej klímy v ich dome.

Podobné produkty
Strešná fólia EUROVENT BASIC 100g/m2
Strešná fólia EUROVENT BASIC 100g/m2
-30%
Strešná fólia EUROVENT BASIC 100g/m2
58,28 €/bal
Jutafol SPAL hliníková páska 50m
Jutafol SPAL hliníková páska 50m

Jutafol SPAL hliníková páska 50m

spojovacia páska pre parotesné spojenie parozábrany

8,64 €/kus
Newsletter

Ak si prajete dostávať informácie o našej ponuke emailom, odošlite nám Vašu emailovú adresu.